Tento nový Beauty blog a já !

23. dubna 2016 v 21:03 | Cherrie |  Ze života

Ahoj Všem !

Chtěla bych vás tímto přivítat na tomto novém Beauty blogu vím, že blogů na toto téma je už nespočet, ale i tak jsem se rozhodla si ho založit a podělit se o své názory, kritiky a mnoho dalšího a také bych ráda zase znala váš názor vaše rady a zkušenosti.
Chtěla bych se hlavně zaměřit na recenzi různé kosmetiky různých značek.
Každému sedne něco jinéhom a tak je třeba vyhledávat kosmetiku určenou pro jeho barvu a typu pleti.

Nebudu recenzovat kosmetiku pouze na sobě, ale ráda bych zapojila i své přátele, doplňovat články fotkami a názory i z druhé strany.


O kosmetiku se zajímám totiž už delší čas není to takové, že bych se ze dne na den rozhodla založit si prostě blog, něco komentovat a recenzovat.
Každý den jsem sledovala různé blogy a youtuberky s jejich recenzemi a měla jsem z toho radost dozvědět se o něčem novém co bych mohla vyzkoušet, ale né jednou se mi stalo, že po zakoupení recenzovaného produktu se mi zalíbil tak jak ho recenzuje většina youtuberek-blogerek.
Myslím, že zrovna dnešní zakoupený produkt mnou rozhoupal natolik si tento blog založit a podělit se i o mé zkušenosti.

Blog budu postupně zlepšovat získáváním dostatečných zkušeností, a jelikož jsem blogovým nováčkem budu se snažit, aby se vám zde líbilo a těšili se na další návštěvu :)

Navštivte také mou facebookovou stránku, nebo mi napište e-mail s jakýmkoli dotazem ! :)


https://www.facebook.com/groups/233929693629232/?fref=nf

thebeautycare@seznam.cz

Takže ... říkejte mi Cherrie a budu velmi ráda, když ke mně zavítáte napíšete svůj názor a doufám, že mé články budou ku prospěchu ! :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama